Volkov & Partners Grata International ENG  РУС   УКР    

Про Компанiю

Волков і Партнери
Нашi клiєнти
Публікації
Коментарі
Брошури
Контакти
Ukrainian Digest of International Trade Law

ПОШУК


Про КомпанiюНаша ПрактикаЮристиКар'єраНовиниПошук
Головна  / Про Компанiю

Волков і Партнери
 
 
 
Шановні друзі, колеги, клієнти! Ми маємо честь оголосити, що Адвокатське об'єднання "Волков і Партнери" підписало угоду про асоціацію з міжнародною юридичною групою Grata International.
GRATA International - це юридична фірма, яка була заснована 22 квітня 1992 року і надає юридичні послуги в країнах Азії, Європи і Америки.
GRATA International в Азії має офіси в наступних країнах: Казахстані (Аксай, Актау, Актобе, Алмати, Астана, Атирау, Караганда, Кокшетау, Костанай, Кизилорда, Павлодар, Петропавловськ, Тараз, Теміртау, Шимкент, Уральськ, Усть-Каменогорськ), Китаї (Пекін), ОАЕ (Дубай), Киргизстані (Бішкек), Монголії (Улан-Батор), Таджикистані (Душанбе), Туркменістан (Ашхабад), Узбекистані (Ташкент).
В Європі підрозділи GRATA International представлені в Азербайджані (Баку), Білорусі (Мінськ), Великобританії (Лондон), Грузії (Тбілісі), Латвії (Рига), Нідерландах, Росії (Москва), Туреччини (Стамбул), Україні (Київ), Чеської Республіці (Прага), Швейцарії (Цюріх).
Крім того GRATA International має представництва в США (Нью-Йорк) і Канаді (Ванкувер).
Сьогодні в розпорядженні клієнтів GRATA International понад 200 висококваліфікованих юристів в більш, ніж 20 офісах. Юристи GRATA International визнані провідними міжнародними рейтингами: The Legal 500, Chambers Global, Chambers Asia-Pacific, IFLR1000, Who's Who legal and Asialaw Profiles.
Приєднання нового асоційованого офісу GRATA International в Україні розширює географію надання юридичних послуг клієнтам і є наступним етапом по досягненню головної мети - формування міжнародної юридичної фірми.
 
 
Адвокатське об’єднання «Волков і Партнери» було засновано в 2005 році Олексієм Волковим, який мав багаторічний досвід роботи партнером в одній з найбільших українських юридичних фірм, а також очолював її протягом семи років.
За короткий час «Волков і Партнери» стало однією з провідних юридичних фірм у таких галузях практики, як корпоративне право, злиття та поглинання, антимонопольне регулювання, нерухомість.
Сьогодні «Волков і Партнери» надає своїм клієнтам повний спектр юридичних послуг, а тісне співробітництво з багатьма міжнародними юридичними фірмами дає змогу нам ефективно супроводжувати проекти, що здійснюються в декількох юрисдикціях.
 
 
 
    
   
Наші партнери:
 
Ukrainian Karate Federation      Brend-Vik LTD        Travel Master
Про Компанiю   Наша Практика   Юристи   Кар'єра   Новини   Пошук   


© 2005-2016 Волков і Партнери. Оптимизация сайта — Aweb Мапа сайту