Volkov & Partners Grata International ENG  РУС   УКР    

Про Компанiю

Волков і Партнери
Нашi клiєнти
Публікації
Коментарі
Брошури
Контакти
Ukrainian Digest of International Trade Law

ПОШУК


Про КомпанiюНаша ПрактикаЮристиКар'єраНовиниПошук
Головна  / Про Компанiю


Весна. Краса. Жіночність


Український юрист #3 (75) 2009 р.

Юлія Борисенко

Давно минули часи, коли свято 8 Березня сприймалося передовсім як символ боротьби жінок за рівноправ'я з чоловіками. Адже у 1857 році, коли Клара Цеткін вивела на вулиці Нью-Йорка жінок, прекрасна половина людства вимагала насамперед рівноправ'я з чоловіками та гідних умов праці. Зараз 8 Березня називають святом Весни і Жіночності. І для багатьох жінок воно найулюбленіше. А хтось ставиться до 8 Березня вельми скептично. Представники прекрасної половини юридичного світу розповіли про те, чим є для них це свято.

Леся Ковтун, адвокат АО «Волков Козьяков і Партнери»

Свято 8 Березня зараз втратило актуальність як свято боротьби за право жінок брати участь у житті суспільства нарівні з чоловіками. Після проголошення Статутом ООН рівності прав жінок та чоловіків як основоположного права людини дотримання цієї норми забезпечено міжнародними механізмами захисту прав людини. У наш час раз на рік краще закликати до того, щоб жінки на один день забули про всі свої соціальні ролі і стали звичайними жінками для своїх коханих та родин. До того ж імена Клари Цеткін та Рози Люксембург, які асоціюються з цим святом з огляду на їхню безпосередню причетність до заснування дня боротьби за права жінок 1910 року, викликають певне негативне ставлення до цього свята. V нашому суспільстві не вистачає саме права жінки відчувати до себе ставлення як до жінки. На мою думку, доцільно перейменувати це свято у Свято жінки, якого у нашому національному календарі свят, на жаль, немає, на відміну від чоловіків, які свій День армії відзначають тричі на рік.

Нагору
Iншi публiкацiї


08/04/2015

Безпідставне поновлення строку звернення до суду

25/03/2014

Олексій Волков: Захист майнових прав у Криму потребує від української влади і бізнесу чітких і продуманих дій

18/07/2013

Україна повинна врегулювати питання сертифікації зерна та елеваторів, діяльність Гарфонда за складськими документами на зерно

21/06/2013

Роман Дрожанський: «Законопроект про удосконалення діяльності АТ повинен чітко описати випадки неможливості визначення ринкової вартості акцій»

21/06/2013

Андрей Заблоцкий: «Инициативы стран ТС разбирательств по введению Украиной пошлин на автомобили противоречат соглашению о зоне свободной торговли СНГ»

13/06/2013

Олексій Волков: Компенсація збитків туроператорів через соціальні або природні катаклізми можлива при офіційному визнанні форс-мажора

01/06/2013

Ірина Половець: «Розслідування США у справі про визнання України найбільш "піратською" країною може тривати 6-9 місяців»

12/04/2013

Олег Шеховцов: «Звільнення приватних компаній від використання печаток не гарантує поліпшення інвестклімату»

15/03/2013

Андрій Заблоцький: "Введення спецмит на імпорт автомобілів протирічить нормам СОТ"

24/01/2013

Роман Дрожанський: "Зниження кворума АТ дозволить зробити процес управління більш пропорційним"

Про Компанiю   Наша Практика   Юристи   Кар'єра   Новини   Пошук   


© 2005-2016 Волков і Партнери. Оптимизация сайта — Aweb Мапа сайту