Volkov & Partners Grata International ENG  РУС   УКР    

Про Компанiю

Волков і Партнери
Нашi клiєнти
Публікації
Коментарі
Брошури
Контакти
Ukrainian Digest of International Trade Law

ПОШУК


Про КомпанiюНаша ПрактикаЮристиКар'єраНовиниПошук
Головна  / Про Компанiю


Надра Банк спотворив Указ Президента


Український Бізнес Ресурс
15 жовтня

За словами юристів, так установа порушує норми закону про банки та банківську діяльність. А посилання на Указ Президента є безпідставним. Бо він не є актом безпосереднього регулювання. Указ не містить і не може містити вказівки змінювати положення чинних законів, а лише звертає увагу інших органів на потребу виконання конституційних повноважень. Окрім того, і досі не відомо, чи підписав глава держави свій указ? Якщо й так, то набути чинності він мав лише після оприлюднення. А на це відводиться 15 днів. Щоправда, щоб притягти банк до відповідальності, треба довести, що дії його керівництва були навмисні, а клієнти, після оприлюднення про них інформації, зазнали збитків.
Коментує для UBR Леся Ковтун, адвокат адвокатського об’єднання "Волков Козьяков і Партнери: «Моральний збиток може бути обгрунтований втратою ділової репутації, порушенням певних ділових зв'язків і контактів т. д. Однак ця інформація повинна бути підтверджена відповідними документами та іншими підставами. Не можливо відшкодувати збиток тільки тому що інформація була розкрита».

Нагору
Iншi публiкацiї


08/04/2015

Безпідставне поновлення строку звернення до суду

25/03/2014

Олексій Волков: Захист майнових прав у Криму потребує від української влади і бізнесу чітких і продуманих дій

18/07/2013

Україна повинна врегулювати питання сертифікації зерна та елеваторів, діяльність Гарфонда за складськими документами на зерно

21/06/2013

Роман Дрожанський: «Законопроект про удосконалення діяльності АТ повинен чітко описати випадки неможливості визначення ринкової вартості акцій»

21/06/2013

Андрей Заблоцкий: «Инициативы стран ТС разбирательств по введению Украиной пошлин на автомобили противоречат соглашению о зоне свободной торговли СНГ»

13/06/2013

Олексій Волков: Компенсація збитків туроператорів через соціальні або природні катаклізми можлива при офіційному визнанні форс-мажора

01/06/2013

Ірина Половець: «Розслідування США у справі про визнання України найбільш "піратською" країною може тривати 6-9 місяців»

12/04/2013

Олег Шеховцов: «Звільнення приватних компаній від використання печаток не гарантує поліпшення інвестклімату»

15/03/2013

Андрій Заблоцький: "Введення спецмит на імпорт автомобілів протирічить нормам СОТ"

24/01/2013

Роман Дрожанський: "Зниження кворума АТ дозволить зробити процес управління більш пропорційним"

Про Компанiю   Наша Практика   Юристи   Кар'єра   Новини   Пошук   


© 2005-2016 Волков і Партнери. Оптимизация сайта — Aweb Мапа сайту